SKARBIEC

Spełniamy oczekiwania Klientów

szukających bezpiecznej i wygodnej formy przechowywania swoich kosztowności

BEZPIECZEŃSTWO

Pancerny skarbiec

Nasz pancerny skarbiec klasy 10 został zaprojektowany i zbudowany przez światowych specjalistów, lidera technologii zabezpieczeń. Jest to jeden z najnowocześniejszych skarbców w Polsce, oferujący poziom bezpieczeństwa wyższy niż większość banków. Skarbiec został zabezpieczony przy użyciu perfekcyjnych
i innowacyjnych środków elektronicznych
i mechanicznych, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie korzystania, deponowania
i pobierania dóbr.

Pancerne skrytki

Same skrytki są konstrukcji pancernej, co jest bardzo rzadkie wśród skarbców dostępnych
w Polsce. Każda skrytka ma elektroniczny klucz dostępu zabezpieczony dodatkowo kodem, znanym tylko przez klienta, oraz fizyczny klucz niemożliwy do podrobienia. Wejścia do skarbca oraz każdorazowe otwarcie skrytki rejestrowane jest przez system IT. Twój Skarbiec ubezpiecza firma UNIQA.

Ochrona 24h i monitoring

Skarbiec, jak i budynek, w którym się on znajduje, jest chroniony całodobowo przez dwie niezależne grupy interwencyjne wyposażone w broń palną, a w godzinach nocnych dodatkowo przez specjalnie przeszkoloną fizyczną ochronę stacjonarną. Całość zdarzeń w skarbcu, jak i w budynku, rejestrowana jest w sposób ciągły przez system kamer z zapisem 2 letnim.

przechowywanie dokumentów lublin

Dyskrecja to nasza dewiza

Z Twoim Skarbcem mogą Państwo liczyć na całkowitą dyskrecję i anonimowość. Charakteryzuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Jedynie klient lub ustanowiony przez niego pełnomocnik ma dostęp do skrytki. W skarbcu została wydzielona przestrzeń bez monitoringu do dyskretnego przeglądania zawartości skrytki. Oferujemy możliwość kodowania klucza elektronicznego na karcie pozbawionej jakichkolwiek oznaczeń Twojego Skarbca, np. karcie paliwowej.

SWOBODNY DOSTĘP

Brak limitów dostępu

W odróżnieniu od tradycyjnych banków, oferujemy naszym klientom nielimitowany (bez ograniczeń dziennej liczby wejść) dostęp do skrytek. Nasz skarbiec otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku, 10:00-17:00.

 

Dostęp 24h/365

Rozumiejąc potrzebę dostępu do dóbr w sytuacjach nagłych, jako jedyni oferujemy opcję dostępu do skrytek przez całą dobę i cały rok (usługa dodatkowo płatna).

 

Dostępne dla firm i cudzoziemców

Klientem Twojego Skarbca może zostać zarówno osoba fizyczna, jak i prawna, w tym podmioty spoza Polski i obcokrajowcy, co
w skali kraju czyni naszą usługę wyjątkową.

 

Pełnomocnik, wielu właścicieli konta

Umożliwiamy ustanowienie pełnomocnika do wynajmowanej skrytki. Oferujemy opcję dostępu do skarbca pod warunkiem autoryzacji wszystkich właścicieli skrytki np. wszystkich wspólników spółki, członków zarządu, obojga małżonków.

 

Certyfikacja

Pomieszczenie skarbca do przechowywania wartości jest zgodne z rozporządzeniem MSWiA z dnia 7.03.2010 r., Dz.U. nr 166, poz. 1128. Klasa X wg PN-EN 1143-1 i uzyskało Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.

Regulamin Twojego Skarbca

skrytki sejfowe Lublin